Er ontstaat meer en meer belangstelling naar de herkomst van de groenten en het fruit dat we dagelijks eten. Dat meldt Albert Heijn naar aanleiding van honderden reacties op een facebook-actie. De supermarkt deed een oproep om ‘goeie vragen’ over groente en fruit te stellen.
(Advertentie)
Kies de waterfles die bij jouw stijl past: bottelicious heeft meer dan 70 verschillende reisbekers, thermosflessen en waterflessen op voorraad.
Albert Heijn heeft op facebook meer dan 126.000 volgers, dus er waren genoeg mensen met een prangende vraag.
Albert Heijn zette verschillende telers in om de vragen te beantwoorden, die over allerlei aspecten van groente en fruit gingen: van “Wanneer kan je zien/voelen dat Doyenne du Comice peer rijp is?” tot de klassieker “Waarom zijn de bananen krom?”
Bron: Albert Heijn
Lees ook
5 trends die gezond eten nog makkelijker maken
Snel en makkelijk zonnepanelen op je dak met onafhankelijk advies
Blijf jong met zuurkool
Albert Heijn weet waarom de bananen krom zijn
- Geplaatst door St. Maarten
- 28 november 2012
- Leven
Over de schrijver

St. Maarten
Marten van der Meulen (St. Maarten) onderzoekt de andere kant van bekende verhalen, in de hoop dat de wereld anders, beter kan.
Ga naar alle blogs van deze auteur St. Maarten
Marten van der Meulen (St. Maarten) onderzoekt de andere kant van bekende verhalen, in de hoop dat de wereld anders, beter kan.
Ga naar alle blogs van deze auteur
3 gedachten over “Albert Heijn weet waarom de bananen krom zijn”
De Vomar weet dit ook hoor, zelfs de Lidl weet dit.
M.a.w. iedereen weet dat, maar niemand onderneemt aktie. En dat gaat veranderen.
1- De "crisis".
2- Zoals al zo vaak aangegeven: Peakoil, waar geen hond ooit van gehoord heeft.
3- De derde wereld komt in verzet of komt de luxe hier zelf halen. Meer info: De PVV.
En weten ze ook dat die dingen uit Verweggistan komen?
http://groentefruit.milieucentraal.nl/Groente-en-…
Olie!
http://www.peakoil.nl/
Reacties zijn gesloten.