Een week langs de deuren voor 20.000 Facebook likes

Robbert Zoon Langsdedeuren
Robbert Zoon

Burgerjournalist Robbert Zoon is gisteren begonnen met een opmerkelijke actie. Hij gaat “likes” collecteren voor zijn Facebook-pagina met goed nieuws over Haarlem. Zeven dagen lang belt hij bij duizenden huizen in Haarlem aan om aandacht te vragen voor de pagina ‘Haarlem Goed‘. Hierop publiceert hij dagelijks goed nieuws. Zo wil hij in een week 20.000 Facebook likes binnenhalen. Hij vraagt de bewoners om zijn pagina bij de voordeur direct te liken op hun smartphone of tablet.
Dit zorgt bij de voordeuren voor verbaasde maar ook positieve reacties.
Haarlemmer Robbert Zoon houdt zich sinds 2005 bezig met goed nieuws en wil hiermee een bijdrage leveren aan een evenwichtiger nieuwsaanbod. Na Haarlem wil hij ook goed nieuws gaan publiceren in andere steden. Komende week trekt hij van de volkswijken in Haarlem Noord naar de chique Koninginnebuurt in Haarlem Zuid.
De teller voor de Facebook-pagina staat nu op 242 likes, dus Robbert kan nog langs heel wat deuren. Maar je kunt hem natuurlijk ook een handje helpen met een “like”.
Win een kookworkshop van een chef-kok die bij jou thuis komt koken

Over de schrijver