Ode berichtte al over Amerikaanse guerilla schommels: kunstig beschilderde schommels die ‘illegaal’ aan bomen, bruggen of gebouwen worden gehangen. Het doel: een buurt een socialere en leukere plaats maken. Ook in Nederland zijn guerilla schommelaars actief, blijkt uit een bericht van Metro. Chantal Drenthe en Joost Verkamman hangen met hun organisatie Swings Holland nu ook in Nederland schommels op onverwachte plekken.
Volgens Verkamman haalt een schommel “mensen uit hun dagelijkse sleur.” En Drenthe vindt ze “een cadeautje aan de stad.”
Meer over guerilla schommelen lees je in de Metro
Lees ook
Hoe je aardbeien in een betegelde stad krijgt
Leuker shoppen in de Avondwinkel
Jan Rotmans: “wie niet duurzaam doet is dief van eigen portemonnee”
Guerillaschommels ook in Nederland gesignaleerd
- Geplaatst door St. Maarten
- 22 mei 2012
- hetkanWel
Over de schrijver

St. Maarten
Marten van der Meulen (St. Maarten) onderzoekt de andere kant van bekende verhalen, in de hoop dat de wereld anders, beter kan.
Ga naar alle blogs van deze auteur St. Maarten
Marten van der Meulen (St. Maarten) onderzoekt de andere kant van bekende verhalen, in de hoop dat de wereld anders, beter kan.
Ga naar alle blogs van deze auteur